Totem Tabela

Totem Tabela

t1
t2
t3
t4

Totem Çalışmalarımız

Bazı totem çalışmalarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

İNCELE

Rüya Ajans sizi açıkhava reklamcılığının vazgeçilmezi olan Totem Tabela dünyasına davet ediyor. Çok uzak mesafelerden fark edilmenizi sağlayacak olan totem tabelalar; kutu harf, ışıklı ve ışıksız, LEDXEL ve branda gibi birçok şekilde üretilebilir. Tasarıma göre tek bacaklı, çift bacaklı, dekoratif bacaklı gibi uygulama çeşitleri de bulunmaktadır.

Totem tabelalar hem tasarım hem de montaj aşamasında çok özenilmesi gereken reklam ürünleridir. Tasarımın firmanıza uygun olarak hazırlanması ve totemin yerleştireceği yerin uygun hale getirilmesi konularında Rüya Ajans; gereken tüm fizibilite çalışmalarını sizin için yapmaktadır. Özellikle totem tabelanın yerine yerleştirilmesinde çok dikkatli olmak gerekir. Rüzgar ve diğer doğa olaylarının çok iyi hesaplanıp totem de ona göre dizayn edilmelidir.

Birçok malzeme birleştirilerek imal edilen totem tabelalar, Rüya Ajans tarafından projelendirilir ve üretilir.

Etiketler: Totem, reklam totemi, totem baskı, dijital baskı, kutu harf totem, tek bacaklı totem, çift bacaklı totem, alüminyum totem, branda totem, totem tabela ankara, totem reklam branda, kutu harf, led ışıklı totem, led tabela totem.