Dijital Baskı

Dijital Baskı Sistemlerimiz Hakkında

db4
db2
db3
db1

Dijital Baskı Çalışmalarımız

Bazı dijital baskı çalışmalarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

İNCELE

Dijital Baskı denince akla sadece kağıt üzerine yapılan baskılar gelmektedir. Ancak Rüya Ajans‘ın teknolojik ekipmanları, bu algıyı değiştirmektedir. Gelişmiş makinelerimizle tabela, vinil, pleksiglass, alüminyum, polikarbonat, alçı duvar yüzeyi, cam, dekota ve kompozit gibi bir çok malzemeye dijital baskı yapabilmekteyiz. OneWay Vision delikli folyo baskı ile de vitrin ve dış cephe uygulamalarımız bulunmaktadır. Ayrıca harf ve logo baskılarını da istenilen ebatlarda hazırlayabilmekteyiz.

Baskı için kullandığımız özel mürekkepler sayesinde renkler çok daha canlı ve kalitelidir. Kullandığımız folyolar Unifol, Orajet, Oracal ve 3M gibi üst düzey markalara ait olduğundan, dış uygulamalarda dayanıklılık sergilerler. Böylece uzun süreli kullanım sağlamanın yanısıra reklamınızı en güzel şekilde yapmanızı sağlar. Kullandığımız ürünlerin kaliteli ve dayanıklı olmasının yanısıra, dijital baskı sonrasında isteğinize göre laminasyon uygulaması yaparak dijital baskının ömrünü daha da uzatmak mümkündür.

Dış mekanlar için ışık geçirgenliği yüksek, Megalight folyo baskıları yapabilmekteyiz.

Etiketler: Dijital baskı, folyo baskı, branda baskı, folyo dijital baskı, branda dijital baskı, reklam dijital baskı, digital baskı, vinil baskı, dijital baskı ankara, folyo baskı ankara, folyo ankara, afiş baskı, dijital afiş, dijital afiş baskı, branda reklam.